Системи оперативного визначення місця розташування людей в будівлях і спорудах: принципи роботи та переваги

Ви хочете оптимізувати роботу диспетчерських служб вашого підприємства, оперативно вирішувати завдання логістики в індустрії перевезень або здійснювати контроль маршрутів мобільних об'єктів за допомогою системи GPS-моніторинг? Ми допоможемо вам у вирішенні цих питань.

Для чого призначена система визначення місця розташування об'єктів?

Основною метою системи є забезпечення автоматизованого збору та оперативного опрацювання інформації про місцезнаходження і стан мобільних об'єктів. Моніторинг інформації дозволяє зробити наступне:
- відстежити координати, напрямок і швидкість руху мобільних об'єктів в режимі реального часу;
- здійснити контроль відповідності маршрутів транспорту;
- отримати сигнал натискання тривожних кнопок та інше.

На даний момент тільки дві супутникові системи забезпечують повне і безперебійне покриття Землі - GPS і ГЛОНАСС. Але супутникові навігаційні системи не працюють в будівлях, спорудах, метро, тунелях. У таких випадках для вирішення завдань визначення місця розташування краще застосовувати інший метод, а саме: оснащення людей радіомітками.

Система складається з трьох типів пристроїв:
 
1. "Маячок" - невеликої потужності приймально-передавальний пристрій, встановлюється на мобільному об'єкті (людині).
 
2. Приймально-передавальні пристрої (роутери) - розміщуються в будівлях (необхідне джерело живлення). Їх найчастіше встановлюють разом з системами пожежної та охоронної сигналізації.
3. Координатор - пристрій з вбудованим GPS-приймачем, який має радіоканал зв'язку з роутерами і "маячками", передає зібрані дані на веб-сервер.

Навіть якщо якась частина обладнання вийде з ладу, це не завадить роботі системи в цілому. Наприклад, рятувальні роботи часто проходять в необладнаних приміщеннях, тому для їх організації достатньо оснастити рятувальників "маячками", а на транспорт встановити координатор. Для більш точної передачі даних про місцезнаходження обов'язковою умовою є те, щоб "маячки» не віддалялися один від одного на відстань понад 100 м, інакше не просто зменшиться точність передачі даних, а взагалі може перерватися зв'язок. Датчики прискорення і розташування в просторі, датчики температури, вологості на "маячки" - зручне функціональне доповнення.

Ця система виявилася затребуваною в багатьох сферах нашого життя: на великих підприємствах, на будь-якому виробництві, складах, в лікарнях та на інших структурних підрозділах буває вкрай важливо знати про місцезнаходження як людей, так і об'єктів, мати швидкий доступ до обладнання, техніки, транспортних засобів. Це все здатне поліпшити роботу персоналу, а також підвищити рівень безпеки.

Розвиток системи триває, ми готові вам запропонувати найновіші, сучасні розробки в даній системі GPS-моніторингу. Замовлення приймаємо за контактними номерами телефонів.