Персональний трекер МТ 203 - новітня розробка для персональної безпеки

Не так давно люди могли тільки мріяти про те, щоб завжди бути в курсі місцезнаходження їхніх дітей, родичів, а також домашніх тварин або транспортних засобів. Сучасні технології дають можливість за допомогою маленького приладу створити безпечні умови життя для ваших рідних і близьких.

Персональний GPS трекер МТ 203 - це мініатюрний прилад, виконаний у вигляді брелока, має компактні розміри, призначений для визначення місцезнаходження людей або тварин.

Для чого саме використовують GPS трекер:

1. Для відстеження координат, швидкості і напряму руху мобільних об'єктів в онлайн-режимі на електронній карті.
2. Пристрій вказує положення об'єкта відповідно до рівня горизонту. Мається на увазі, що якщо пристрій буде знаходитися в неправильному положенні, наприклад, дуже близько до земної поверхні або сильно вібрувати, занадто швидко переміщатися або будуть зафіксовані удари, то інформація про ці події буде відправлена на сервер.
3. Контроль відповідності маршрутів - це функція GPS трекера МТ 203, яка дозволяє задавати контрольні зони на електронній карті і отримувати повідомлення про вхід, вихід і знаходження в межах заданої зони.
4. На приладі розташована тривожна кнопка, при натисканні або ненатисканні на яку в певний проміжок часу посилається сигнал на сервер або у вигляді SMS на телефон контролера.

GPS трекер при фіксації даних про об'єкт через певні інтервали часу передає їх по радіозв'язку, GPRS або GSM-з'єднанням. За допомогою супутника інформація про місцезнаходження об'єкта надходить на сервер, що має спеціальне програмне забезпечення, а далі - на персональні комп'ютери або мобільні телефони, підключені до мережі Інтернет, що належать тим користувачам, які вказані остаточними контролерами.

Деякі трекери GPS налаштовані так, щоб можна було за допомогою голосового зв'язку прослуховувати або здійснювати дзвінки одному або декільком абонентам в односторонньому порядку. Система відображає історію пересування об'єкта на карті. Її можна подивитися за допомогою спеціальної клієнт-програми або web-інтерфейсу під своїм логіном і паролем при підключенні до сервера системи.

Аналіз пересування трекера можна здійснювати в режимі онлайн або пізніше. Точність визначення місця розташування об'єкту за даними GPS на відкритій місцевості коливається в межах 2,5 метрів.