Розроблена система контролю пересування з/д вагонів та контейнерів

Розроблена система контролю пересування з/д вагонів та контейнерів

Фахівцями нашої компанії розроблена система відстеження переміщення залізничних вагонів та контейнерів за допомогою GSM/GPS моніторингу. Оскільки система використовує стандартні технології мобільного зв'язку GSM, то її можна застосовувати на міжнародному рівні. Вона дозволяє відслідковувати переміщення об'єктів в режимі реального часу там, де є зона покриття мережі GSM, а поза зоною покриття - реєстрація місця розташування та стану вантажу буде доступна відразу, як тільки надійде перша можливість передачі.

Розроблена система дозволяє забезпечити автономним живленням навігаційний пристрій тривалий період: може працювати більше року. Діапазон температур, який витримує пристрій з акумуляторним живленням, - від -30°С до 80°С. Модуль GSM/GPS, встановлений на вагоні, поміщається в корпус, захищений від впливу навколишнього середовища і вібрацій, в якому також розміщено акумулятор і супутникова антена.

Усі дані, отримані з навігаційного пристрою, зберігаються в базі даних на сервері. До навігаційного пристрою підключено акселерометр і датчик температури, який дозволяє контролювати стан вантажу.

Приймаємо замовлення на розробку та виготовлення під замовлення систем і обладнання моніторингу мобільних об'єктів. Зв'язатися з нами можна за одним з контактних номерів, вказаних на нашому сайті.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

GPS моніторинг транспорту, датчик витрати палива, GPS трекери (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

Україна, м. Харків, пр. Науки, 56
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create