Про нас

Вітаємо вас на сайті досвідченої команди, що розробляє і впроваджує в життя самі передові технології в сфері сучасних програмно-апаратних систем, телекомунікацій і зв'язку, IT-технологій, WEB-технологій, навігаційних систем.

Особливо хочемо виділити наступні наші розробки, які користуються неабиякою популярністю серед підприємств, які мають автомобільний транспорт (від легкового до вантажного типу); банків; міжнародних перевізників; силових структур та інших:
- GPS \ GSM термінал ND202L;
- GPS \ GSM персональний трекер PT2;
- датчик рівня палива ДУ-02;
- система контролю місцезнаходження і витрати палива автотранспорту;
- система контролю доступу GSM зв'язком.

Це все продукція власної розробки, виробництва і впровадження. Завдяки високому науковому і виробничому потенціалу, ми готові в стислі терміни виконати повний цикл робіт: від розробки технічного завдання до виробництва готового продукту, його впровадження і супроводу у Замовника. Виготовлене нами обладнання відрізняється високою надійністю і точністю вимірювання. Таким чином, всі наші клієнти надійно вкладають гроші, тому що купують не тільки якісну і довгострокову продукцію, а й отримують надійну підтримку безпосередньо від виробника (надаємо гарантійне обслуговування від 1 до 3 років, в залежності від типу продукції і домовленості), в тому числі можлива й індивідуальна розробка під замовлення. Продукція, яку реалізуємо оптом і в роздріб, неодноразово отримувала сертифікат відповідності УкрСЕПРО. Ми забезпечуємо передачу даних моніторингу автотранспорту по всіх країнах, де є мережа мобільного зв'язку GSM \ GPRS.

Працюємо по 100% передоплаті, доставка - за згодою сторін.

Ми вважаємо, що основна наша цінність - це наші співробітники, оскільки розвиток нашого підприємства безпосередньо залежить від рівня професіоналізму і творчої енергії людей, які тут працюють. У нас є всі умови для підвищення професійного рівня співробітників, постійного навчання та вдосконалення навичок.

Ми цінуємо успіх і розвиток кожного з наших партнерів і клієнтів, для яких намагаємося створювати найбільш комфортні умови співпраці, які і є однією з основ наших довгострокових і взаємовигідних партнерських відносин (індивідуальні пакети послуг, пропозиції, акції, знижки). Ми завжди на зв'язку і готові до швидкої мобілізації сил і ресурсів для вирішення ваших завдань.

Для всіх, кому цікава співпраця з нами в області розвитку партнерської мережі не тільки по Україні, але і по всьому світу, ми розробили програму розвитку і підтримки дилерської мережі. В рамках цієї програми запрошуємо до співпраці юридичні та фізичні особи, які зацікавлені в просуванні створених нами перспективних комплексних рішень в області навігаційних систем, систем моніторингу. Якщо вас зацікавила наша пропозиція, готові в індивідуальному порядку надати більш детальну інформацію щодо умов співпраці.
 Тел. +380680592854

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

GPS моніторинг транспорту, датчик витрати палива, GPS трекери (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

Україна, м. Харків, пр. Науки, 56
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create