Датчики рівня палива «Стріла»

Датчики рівня палива «Стріла»
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4447113
 
 

Опис Датчики рівня палива «Стріла»

Датчики рівня палива «Стріла» є безконтактними вимірниками рівня ПММ: дизельного палива, бензину або масла. Принцип дії датчика рівня палива «Стріла» - ємнісний. Дві концентричні трубки утворюють обкладки конденсатора, ємність якого змінюється при зміні рівня палива. В момент попадання води всередину датчика рівня палива, його показання відповідають повному баку.

Датчик рівня палива «Стріла» не призначений для виміру рівня води!

Зміна ємності конденсатора трансформується електричною схемою в потрібний сигнал. Існують різні варіанти виконання виходу датчика: аналоговий (А Стріла), частотний (Стріла Ч) і цифрові датчики рівня палива (Стріла D232, Стріла D485). За індивідуальним замовленням можуть бути виготовлені датчики з струмовим виходом 4-20 мА, MODBUS, CAN.

Електронна схема датчика рівня палива залита пружним компаундом, що забезпечує максимальний захист приладу і надійність в будь-яких умовах використання. Вимірювальні трубки датчика рівня палива зроблені з матеріалу, який не реагує на ПММ та його компоненти.

Датчики рівня палива допускають обрізку під необхідну висоту бака. Для моделей «Стріла А» і «Стріла Ч» довжина обрізки обмежена і становить не більше 30% від початкової довжини датчика. На відміну від своїх попередників моделі датчиків рівня палива «Стріла D232» і «Стріла D485» допускають обрізку під необхідну висоту бака, після чого обов'язково проводиться калібрування датчика рівня палива.

Купити датчики рівня палива «Стріла» можна, оформивши замовлення через корзину або звернувшись за контактними номерами до менеджера-консультанта.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

GPS моніторинг транспорту, датчик витрати палива, GPS трекери (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

Україна, м. Харків, пр. Науки, 56
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create