Мікротрекер ND 203

Мікротрекер ND 203
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4403676
 
 

Опис Мікротрекер ND 203

Мікротрекер ND 203 призначений для безперервного оперативного контролю місця розташування та стану власника пристрою з використанням технологій GPS \ GPRS. ND мікротрекер може експлуатуватися як автономно, так і в складі автоматизованої системи моніторингу, забезпечуючи комплексне рішення по виконанню завдань диспетчеризації та охорони. Дане обладнання вирішує наступні завдання:

• Моніторинг місцезнаходження мобільних об'єктів. Включає відстеження поточних координат, напряму, і швидкості руху мобільних об'єктів на електронній карті в режимі реального часу.

• Моніторинг стану мобільних об'єктів. Включає відстеження поточного стану в 3-х площинах щодо рівня горизонту, а також реєстрація прискорень, трясіння і ударів вище встановлених меж.

• Контроль відповідності фактичного і планового маршрутів об'єкта. Дозволяє задавати контрольні зони на електронній карті і отримувати повідомлення про вході, виході і знаходженні в межах встановлених зон. Також дозволяє задавати розкладу перебування в контрольних зонах і сповіщати в режимі реального часу про запізнення/опережениях входах/виходах в/із зон і зміні інших параметрів.

• Безпека. ND мікро трекер має 3 кнопки, натискання яких або ненатискання на які, за вказаний період часу, призводить до відсилання тривожного сигналу (або іншого призначення) в диспетчерський центр або СМС повідомлення на запрограмовані телефонні номери.

• Мінімальні витрати на зв'язок. ND мікротрекер має унікальний упакований формат передачі даних, що має довжину треку всього 20 байт. Також заощаджується трафік при забезпеченні високої точності позиціонування за рахунок адаптивної частоти передачі даних, в залежності від швидкості переміщення. При використанні функції пакетування, відбувається групування кілька пакетів в один пакет (приводячи до припустимої затримки при моніторингу в режимі реального часу). Можливе забезпечення роботи 2-х СІМ-карток для зменшення витрат на роумінг і підвищення надійності зв'язку при використанні Dual SIM адаптера.

Виконаний у вигляді брелока і має компактні розміри (59*35мм, товщина 15 мм). Крім визначення свого місцезнаходження за даними GPS, пристрій визначає орієнтацію в 3D просторі щодо рівня горизонту. При зміні місця розташування 3D і/або перевищення встановлених рівнів вібрації і/або ударів, пристрій передає відповідні події на сервер.
Точність визначення місцеположення за даними GPS на відкритій місцевості становить 2,5 метра. Чутливість приймача GPS -163 дБ. 51 канальний GPS-приймач. Пам'ять на 65535 треків.

Товари з рубрики - Термінали і трекери

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

GPS моніторинг транспорту, датчик витрати палива, GPS трекери (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

Україна, м. Харків, пр. Науки, 56
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create