Автоматизована система моніторингу мобільних об'єктів (СММО)

Автоматизована система моніторингу мобільних об'єктів (СММО)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 09922630
 
 

Опис Автоматизована система моніторингу мобільних об'єктів (СММО)

Комплексна СММО призначена для безперервного оперативного контролю місцезнаходження, стану мобільних об'єктів і їх вантажів. Вона дозволяє оптимізувати роботу диспетчерських служб підприємств, вирішувати завдання транспортної логістики в системах управління перевезеннями автопарком для контролю фактичних маршрутів мобільних об'єктів за допомогою системи GPS.

Пропоноване комплексне рішення забезпечує виконання завдань диспетчеризації та охорони автотранспорту і вантажів побудована на основі сучасних систем зв'язку та супутникової навігації, а також сучасних методик реагування на виникаючі нештатні та надзвичайні ситуації.

Система моніторингу вирішує наступні завдання:

- Моніторинг мобільних об'єктів. Включає відстеження поточних координат, напряму, і швидкості руху мобільних об'єктів на електронній карті в режимі реального часу.

- Збір та передача в режимі реального часу даних телеметрії. Термінальне обладнання розроблено з урахуванням можливості підключення великої кількості різноманітних датчиків і виконуваної механізмів, що дозволяють контролювати роботу мобільних об'єктів та їх систем.

- Високоточний облік пройденого кілометражу і витрати палива. Контроль відповідності фактичного і планового маршрутів автомобіля. Дозволяє задавати маршрути та контрольні зони на електронній карті, отримувати відповідні повідомлення в різноманітній формі про вході, виході і знаходженні в межах зони, відхилення від маршруту транспортних засобів.

- Безпека. Автомобілі можуть обладнуватися прихованою кнопкою миші, натискання або ненатискання на яку посилає тривожний сигнал в диспетчерський центр.

- Створення звітної документації. Отримання звітів про фактичний пробіг, витраті палива, зупинках і т. д.


Система моніторингу включає в себе наступні елементи:


- GPS-термінал (Pro або Lite версія).
- Сервер мобільних об'єктів. Окремий комп'ютер, на якому зберігається вся необхідна інформація про мобільних об'єктах (інформація про групи і об'єкти, схеми автоматизації, плани виконання дій тощо). Існує кілька варіантів архітектурних рішень серверного ПЗ, а також інтерфейсів користувача.
- Робоче місце. Окремий комп'ютер, на якому здійснюється оперативне спостереження і контроль за мобільними об'єктами.

Принцип роботи

Робота системи заснована на використанні навігаційних технологій із застосуванням космічних навігаційних систем GPS NAVSTAR і різних систем зв'язку. Це дозволяє визначати місце розташування транспортних засобів на території міста, на міжміських трасах, на значному видаленні від населених пунктів завдяки можливості одночасної роботи системи зв'язку та обміну даними з системою стільникового зв'язку (GSM/GPRS).

Для визначення місця розташування кожен мобільний об'єкт обладнується GPS-терміналом, який налаштовується на потрібний режим роботи. Навігаційний приймач GPS-терміналу на основі даних, прийнятих від навігаційних супутників систем GPS NAVSTAR, обчислює поточні дані про місцезнаходження, швидкість і напрямок руху транспортного засобу. Передбачено отримання даних від різних датчиків, що встановлюються на мобільному об'єкті (тривожна кнопка, включення запалювання, витрата палива тощо). У разі необхідності передбачено забезпечення голосового зв'язку із диспетчерським постом і передача сигналів керування з диспетчерського поста систем мобільного об'єкта.
GPS-термінали мобільних об'єктів встановлюють з'єднання і виконують передачу навігаційної та службової інформації на сервер мобільних об'єктів системи моніторингу. Отримані дані обробляються, зберігаються і формуються текстові звіти. Всі дії щодо доступу до терміналів можуть проводитися тільки з авторизованих диспетчерських робочих місць, після введення аутентифікаційних даних.

Економічний ефект при впровадженні СММО:

Зниження витрат за рахунок:

- виключення нецільового використання автотранспорту;
- оптимізації оперативних функцій диспетчера;
- досягається економія ПММ та інших ресурсів, пов'язаних з експлуатацією автотранспорту, та максимізація питомого доходу з кожної машини;
- прийняття управлінських рішень на основі достовірних статистичних звітних даних.

Підвищення якості транспортних послуг за рахунок:

- миттєвого доступу до інформації про місцезнаходження і стан автотранспорту, прибуття і відправлення вантажів;
- прискорення і упорядкування обробки заявок на перевезення;
- планування маршрутів та складання розкладу виконання заявок.

Безпека перевезень за рахунок:

- оперативного контролю відхилення автомашини від заданого маршруту і виходу із заданої області;
- контролю стану мобільного об'єкта та вантажу;
віддаленого включення диспетчером виконавчих пристроїв (замків дверей, ланцюга запалювання; аудіо-, відеозапису в салоні);
- оснащення автомобіля "тривожною кнопкою".

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

GPS моніторинг транспорту, датчик витрати палива, GPS трекери (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

Україна, м. Харків, пр. Науки, 56
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create