Пульт гучномовного зв'язку ATBD1

Пульт гучномовного зв'язку ATBD1
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4403722
 
 

Опис Пульт гучномовного зв'язку ATBD1

Пульт гучномовного зв'язку ATBD1 призначений для забезпечення акустичного зв'язку з водієм по каналах GSM на транспортному засобі, обладнаному автомобільним GPS\GSM терміналом ND GPS terminal 031. Рекомендується використовувати як пульт водія для голосового зв'язку з використанням програмного забезпечення системи моніторингу «Navitron» або мобільного телефону.

Технічні параметри:

Напруга живлення: від 5В до 15В.
Режим роботи: дуплекс.
Вихідна потужність 1 Вт.
Споживання до 1,5 Вт.
Розміри: 90,5*58,3*23,2 мм.

В автотранспорті встановлюється біля водійського місця. Установка проводиться окремо мікрофона і окремо ATBD1 для виключення акустичної зв'язку. Мікрофон, як правило, встановлюється на козирку або у верхній частині лівої стійки автомобіля. ATBD1 встановлюється на торпеді, ліворуч або праворуч від водія.

Для прийому вхідного дзвінка водієві необхідно натиснути кнопку прийому у верхній частині пристрою. По закінченні розмови з ініціативи водія знову натискається кнопка прийому. При закінченні розмови з ініціативи співрозмовника скидання відбувається автоматично. Для виклику абонента натискається кнопка і проводиться автоматичне з'єднання із заздалегідь запрограмованим номером телефону. Нижче представлена схема підключення пульта гучномовного зв'язку.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

GPS моніторинг транспорту, датчик витрати палива, GPS трекери (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

Україна, м. Харків, пр. Науки, 56
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create