Автоматизована система обліку пасажиропотоку (АСУПП)

Автоматизована система обліку пасажиропотоку (АСУПП)
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару M4405121
 
 

Опис Автоматизована система обліку пасажиропотоку (АСУПП)

Призначення. Комплексна система АСУПП дозволяє проводити облік пасажиропотоку з прив'язкою до часу і станцій прямування транспортного засобу, а також відслідковувати маршрут пересування транспортного засобу за допомогою системи GPS. Дозволяє здійснювати автоматизований оперативний збір і обробку інформації про пасажиропотік на громадському транспорті.

Пропоноване комплексне рішення забезпечує виконання завдань автоматичного розрахунку суми оплати за проїзд за встановленими тарифами та диспетчеризації транспортних засобів, побудоване на основі сучасних систем зв'язку та супутникової навігації. Надходячи з системи, інформація дозволяє створити оптимальні організаційні умови для прийняття управлінських рішень, оцінити ефективність використовуваних платіжних систем та забезпечити впровадження електронних платіжних систем.

Система АСУПП вирішує наступні завдання:

- Кількісний облік пасажиропотоку.
- Автоматичне розпізнавання пройденого маршруту.
- Автоматичний розрахунок суми оплати за проїзд пасажирами згідно з тарифами маршруту.
- Моніторинг мобільних об'єктів. Включає відстеження поточних координат, напряму і швидкості руху мобільних об'єктів на електронній карті в режимі реального часу.
- Високоточний облік пройденого кілометражу і витрати палива.
- Контроль відповідності фактичного і планового маршрутів. Дозволяє задавати маршрути та контрольні зони на електронній карті, отримувати відповідні повідомлення в різноманітній формі про входи, виходи і знаходженні в межах зони, відхилення від маршруту транспортних засобів.
- Створення звітної документації. Отримання звітів про кількість перевезених пасажирів, суму оплати за проїзд, фактичний пробіг, витрати палива, зупинки і т. д.

Склад: АСУПП включає в себе наступні елементи:
- GPS-термінал.
- Датчики обліку пасажиропотоку.
- Блок бездротової передачі даних між вагонами транспортного засобу.
- Сервер мобільних об'єктів. Окремий комп'ютер або Ввб-сервер, на якому зберігається вся необхідна інформація про мобільні об'єкти (інформація про групи і об'єкти, схеми автоматизації, плани виконання дій тощо).
- Робоче місце.

Принцип роботи. Робота системи заснована на використанні навігаційних технологій з застосуванням космічних навігаційних систем GPS NAVSTAR і різних систем зв'язку. Це дозволяє визначати місце розташування транспортних засобів на території міста, на міжміських трасах, на значному віддаленні від населених пунктів і передачі отриманих від датчиків обліку пасажиропотоку даних завдяки можливості одночасної роботи системи зв'язку та обміну даними з системою стільникового зв'язку (GSM/GPRS).

Для отримання даних про пасажиропотік та визначення місця розташування, кожен мобільний об'єкт обладнується GPS-терміналом, який налаштовується на потрібний режим роботи. Навігаційний приймач GPS-терміналу на основі даних, прийнятих від навігаційних супутників систем GPS NAVSTAR, обчислює поточні дані про місцезнаходження, швидкість і напрямок руху транспортного засобу, а використовуючи підключені до нього датчики, здійснює облік пасажиропотоку. Передбачено також отримання даних від додаткових датчиків, що встановлюються на мобільному об'єкті (тривожна кнопка, включення запалювання, витрата палива тощо).

Економічний ефект при впровадженні системи:

- Підвищення ефективності використання автопарку.
- Недопущення нецільових рейсів.
- Оптимізація маршрутів.
- Зниження витрат на паливо.
- Підвищення безпеки перевезень і збереження вантажу.
- Отримання точної і об'єктивної інформації про пасажиропотік на маршрутах.
- Автоматизований облік отриманого доходу при наданні послуг перевізника.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

GPS моніторинг транспорту, датчик витрати палива, GPS трекери (http://site.ub.ua)
(основний офіс)

Україна, м. Харків, пр. Науки, 56
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create